A – algaja, K – kesktase, E – edasijõudnud

Registreeru mudilaste tundi

2020/2021 õppeaasta

Jälgige kindlasti ka Danza Tantsukool Facebook lehte ning meie tegemisi Instagramis, et olla esimestena kursis toimuvate ürituste, kursuste ning muude tegemistega.

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Eelkool
Mudilased 2-3 a
10:15
Väike saal / 30 min

Eelkool
Mudilased 3-4 a
10:30
Suur saal / 45 min

Eelkool
Mudilased 2-3 a
11:00
Väike saal / 30 min
Eelkool
Lapsed 4-5 a
11:30
Suur saal / 45 min

Eelkool
Mudilased 3-4 a
11:45
Väike saal / 45 min
Täiskasvanud
Combo Pilates / Jooga / Conditioning
12:00
Suur saal / 1 t
Kompanii
Repertuaar
12:30
Suur saal / 2 t
Hobisuund
Street Dance 7-8 a
15:00
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
15:30
Suur saal / 1 t

Hobisuund
Street Dance 9-10 a
16:00
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 11-13 a
16:30
Suur saal / 1,5 t

Hobisuund
Jazz A/K 14+ a
17:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Jazz 7-8 a
15:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
AcroDance 7-8 a
15:00
Suur saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
15:30
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 2 t

Hobisuund
AcroDance 11-13 a
16:30
Väike saal / 1 t

Eelkool
Jazz & Acro (4)5-6 a
17:30
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 2 t
Hobisuund
Jazz 9-10 a
15:30
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Street Dance suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 1,5 t

Hobisuund
Street Dance 11-13 a
16:30
Väike saal / 1 t
Hobisuund
AcroDance 9-10 a
16:00
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Street Dance suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 1,5 t

Hobisuund
Jazz 11-13 a
17:00
Väike saal / 1 t

Hobisuund
Jazz K/E 14+ a
17:30
Suur saal / 1,5 t

Intensiivõpe
Street Dance suund 14+ a
18:00
Väike saal / 1 t
Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
16:00
Suur saal / 1 t

Intensiivõpe
Ballett / Jazz suund 11-13 a
16:30
Väike saal / 1,5 t

Hobisuund
Jazz A/K 14+ a
17:00
Suur saal / 1 t
Hobisuund
Jazz K/E 14+ a
17:30
Suur saal / 1,5 t

Intensiivõpe
Street Dance suund 14+ a
17:30
Väike saal / 1,5 t
Eelkool
Jazz & Acro (4)5-6 a
18:00
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 1,5 t

Täiskasvanud
Jazz
19:00
Väike saal / 1 t
Eelkool
Lapsed 4-5 a
18:00
Väike saal / 45 min

Intensiivõpe
Ballett / Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 1,5 t

Täiskasvanud
Conditionig (füüsiline trenn)
19:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Street Dance 14+ a
19:00
Suur saal / 1 t

Täiskasvanud
Latin Jazz
19:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Street Dance 14+ a
19:00
Suur saal / 1 t

Täiskasvanud
Vinyasa jooga
19:00
Väike saal / 1,5 t

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Eelkool
Mudilased 2-3 a
10:15
Väike saal / 30 min

Eelkool
Mudilased 3-4 a
10:30
Suur saal / 45 min

Eelkool
Mudilased 2-3 a
11:00
Väike saal / 30 min
Eelkool
Lapsed 4-5 a
11:30
Suur saal / 45 min

Eelkool
Mudilased 3-4 a
11:45
Väike saal / 45 min
Eelkool
Jazz & Acro (4)5-6 a
17:30
Väike saal / 1 t
Eelkool
Jazz & Acro (4)5-6 a
18:00
Väike saal / 1 t
Eelkool
Lapsed 4-5 a
18:00
Väike saal / 45 min

Esmaspäev

  • Eelkool Jazz & Acro (4)5-6 a
    18:00 - 19:00

Kolmapäev

Reede

  • Eelkool Jazz & Acro (4)5-6 a
    17:30 - 18:30

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Hobisuund
Street Dance 7-8 a
15:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Jazz 7-8 a
15:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
AcroDance 7-8 a
15:00
Suur saal / 1 t
Hobisuund
Jazz 9-10 a
15:30
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Street Dance 9-10 a
16:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
AcroDance 9-10 a
16:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Street Dance 11-13 a
16:30
Väike saal / 1 t
Hobisuund
AcroDance 11-13 a
16:30
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Jazz A/K 14+ a
17:00
Väike saal / 1 t
Hobisuund
Jazz 11-13 a
17:00
Väike saal / 1 t

Hobisuund
Jazz K/E 14+ a
17:30
Suur saal / 1,5 t
Hobisuund
Jazz A/K 14+ a
17:00
Suur saal / 1 t
Hobisuund
Jazz K/E 14+ a
17:30
Suur saal / 1,5 t
Hobisuund
Street Dance 14+ a
19:00
Suur saal / 1 t
Hobisuund
Street Dance 14+ a
19:00
Suur saal / 1 t

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
15:30
Suur saal / 1 t
Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
15:30
Väike saal / 1 t

Intensiivõpe
Jazz suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 2 t
Intensiivõpe
Street Dance suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Jazz suund 8-10 a
16:00
Suur saal / 1 t

Intensiivõpe
Ballett / Jazz suund 11-13 a
16:30
Väike saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Street Dance suund 11-13 a
16:00
Suur saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Jazz suund 11-13 a
16:30
Suur saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Street Dance suund 14+ a
17:30
Väike saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Street Dance suund 14+ a
18:00
Väike saal / 1 t
Intensiivõpe
Ballett / Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 1,5 t
Intensiivõpe
Jazz suund 14-17 a
18:00
Suur saal / 2 t

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Kompanii
Repertuaar
12:30
Suur saal / 2 t

Laupäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
Täiskasvanud
Combo Pilates / Jooga / Conditioning
12:00
Suur saal / 1 t
Täiskasvanud
Jazz
19:00
Väike saal / 1 t
Täiskasvanud
Latin Jazz
19:00
Väike saal / 1 t
Täiskasvanud
Conditionig (füüsiline trenn)
19:00
Väike saal / 1 t
Täiskasvanud
Vinyasa jooga
19:00
Väike saal / 1,5 t

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

No events available!