Jazztants

Tantsuline tund jazztantsu tehnika põhjal. Arendame koordinatsiooni, rütmi ja keha tunnetust, õpime jazztantsu baastehnikat ning liigume sellega edasi vastavalt iga osaleja võimetele. Jazztants on väga mitmekülgne, kuid selle aluseks on ballett ehk tunni üheks osaks on kindlasti jalalaba tugevdamisele, painduvuse ja tasakaalu parandamisele suunatud harjutused. Üle platsi liikudes paneme erinevad elemendid ühte jadasse, õppides sooritama mugavad üleminekud ja tajudes ruumi ning suuna muutust. Sellele lisame ka mõnusaid karakterelemente, et lisada oma liikumisele emotsiooni ning avastada see eriline tunne, see nauding tantsust…

Nagu me juba teame, kunagi pole hilja proovida!

Conditioning

See on füüsiline treening, mis hõlmab mitmeid treeningstiile parima kehavormi saavutamiseks. Jooga, pilates, raskustega ja aeroobne treening  – see kõik aitab kujundada ilusat ja füüsiliselt treenitud keha. Conditioning eriti hästi toetab tantsijate kehasid, tagades neile parimat füüsilist vormi, kuid sobib ka kõikidele, kes tahavad saada füüsilist treeningut, oma pead peale töö- või koolipäeva tühjendada ning tõsta endorfiinide taset!

Tund sobib nii noortele kui täiskasvanutele. Seda treeningut lihtsalt peab lisama oma paketti!

Jooga

Vinyasa jooga on treening, mille sisuks on katkematus voos liikumine ühest asendist teise arendades nii lihasvastupidavust, paindlikkust ja tasakaalu. Tundi iseloomustab teadlik merekohina ehk ujjayi hingamine. Tegemist on aktiivse treeninguga.

Kursused

Tulekul…