Tants & Trall 2-3 a – see on tund, kus pisike tulevane tantsutäht saab teha esimesi sammukesi imelise tantsumaailma suunas. Vahvad tantsulised mängud aitavad mudilastel arendada vajalikud liikumisoskused ja olla füüsiliselt aktiivne. Erinevad rekvisiidid muudavad iga tundi eriliseks ja toetavad pudinate loomingulisust ja kujutlusvõimet. Teeme ka rütmidega tutvust. Esialgu vajavad lapsed vanemate julgustust, kuid tasapisi suunavad õpetajaid lapsi iseseisvalt harjutusi tegema ja mängudes osalema, lubades vanematelt neid pealt vaadata ja imetleda.

Mudilased 3-4 a – väike laps õpib mängides, seega kõik tunnis omandatavad oskused õpetatakse väikestele tantsusõpradele läbi mängu. Lapsed õpivad kuulama ja järgima õpetajat, arendatakse nende koordinatsiooni, tasakaalu, erinevaid põhilisi liikumisoskuseid. Erinevate tantsumängude kaudu areneb laste koreograafiline mälu ja rütmitaju. Tund on füüsiliselt aktiivne ja kestab 50 min.

Mudilased 4-5 a – sellel tasemel on omandatavad liikumisoskused juba keerukamad, kuid vastavad väikeste tantsijate vanusele. Õppeprogrammi lisanduvad balleti ja akrobaatika algteadmised. Nädalas on kaks tunde, ühe tunni pikkus on 50 min. Soovitatav on osaleda mõlemas tunnis, kuna tunnid on kombineeritud – ballett + tants ja akrobaatika + tants. Võimalik on ka osaleda ainult kord nädalas.

Osale tasuta proovitreeningul