Melissa armastus tantsu vastu avaldus juba lasteaias. Aastate jooksul on see armastus vaid kasvanud ning viinud kokku erinevate tantsustiilidega, ōpetajate ja koreograafidega nii Eestis kui ka välismaal. Mitmed tantsuprojektid, võistlused, esinemised ja telereklaamid on lisanud tantsupagasisse palju uusi teadmisi ja kasulikke kogemusi. Kõige põhjalikumad tantsualased teadmised sai omandatud Danceact College’i tantsu ja koreograafia 2-aastasest õppeprogrammist ning ETHL tantsuõpetaja koolituselt.

Tantsuõpetaja ametit on Melissa pidanud neli aastat, nendest kolm Danza Tantsukoolis, andes mudilastele tantsulist liikumist ning noortele Hip Hopi tunde. Õpetades nii pisikesi kui ka suuremaid, tunneb Melissa kõige rohkem rõõmu selle üle kui tantsija siiralt tahab tantsida ning ei pelga välja näidata oma huvi ja ausaid emotsioone.

Melissa kõige südamelähedasem tantsustiil on tänavatants, mis paelub oma musikaalsuse, mitmekülgsuse ja vabadusega. Tundides peab ta oluliseks mitmekesisust ning pöörab suurt tähelepanu muusikale, rütmile ja kehatunnetuse arendamisele. Trennides on tähtsal kohal eesmärkide püstitamine ning küsimusele “MIKS” vastuste leidmine. Melissa soovib, et iga tema õpilane lahkuks tantsusaalist alati hea tuju ning tundega, et on midagi saavutanud!

2020/2021 õppeaastal juhendab Melissa 2-3 a ja 3-4 a mudilaste gruppe ning samuti treenib ja areneb tema käe all meie Street Dance Tiim.