Jazz Fun 5-6

Jazz Fun 5-6 aastastele on piisavalt mänguline tund väikese lapse jaoks, mis samal ajal arendab last füüsiliselt, annab pidevalt talle uusi oskusi, julgustab improviseerima ja luua midagi oma, kehastuda läbi tantsukavade erinevatesse karakterisse ja kõike seda sõbralikus ning toetavas atmosfääris. Tundides omandavad lapsed põhioskusi, mis on vajalikud edaspidi jazztantsus, lisaks sellele ka algteadmisi balletis ning akrobaatikas.

Jazz Fun 7-9

Jazz Fun 7-9 aastastele – tunnis hakkatakse tõsisemalt omandama jazz tantsu elemente ning ka kombinatsioonid on keerukamad, kuid sobivad lapse oskuste ja võimetega. Selles vanusegrupis on väga soovitav lisada tantsutreeningutele ka akrobaatika tund, et olla erinevate trikkide sooritamises osavam.

Junior Jazz 9-11

Junior Jazz on 9-11-aastaste tantsutund, mis pöörab juba rohkem tähelepanu jazz tantsutehnika omandamisele, toetades ja arendades lapse improvisatsioonioskust ja artistlikkust. Sellele vanusegrupile on samuti väga soovitatav lisada oma tantsutreeningutele ka akrobaatika. Ja kuna lastele meeldib eksperementeerida, siis pakume ka street styles (hip Hop) tunde noortele 9-11 a, et avastada teistsugust muusikarütmi ja liikumist ning olla avatud mitmekülgne tantsija juba varakult.

Akrobaatika 7-11

AKROBAATIKA 7-11 on meie tunniplaanis just selleks, et tantsija saaks arendada oma oskused ja õppida selgeks keerulisemad akro-trikid. Tants pole sama mis võimlemine, kuid oskused akrobaatikas lubavad olla leidlikum improvisatsioonis ja üllatada publikut oma etteastetes. Sildring ja selle variatsioonid, aerial, fish-flop, fläkk ja palju muud, kui see pakub huvi ja tahaksid meie super-ägedate treenerite käe all neid selgeks saada, siis kindlasti lisa akrobatika tund oma paketti.

Hip Hop 7-9

Hip Hop 7-9 aasta vanustele on ülimalt lahe ning energiline tantsutund, kus lapsed saavad õppida põnevaid koreograaafiaid hip hop või pop muusika järgi. Trennides harjutatakse erinevaid tänavatantsu stiile (Old School, House, Locking jne) ning tegeletakse tantsu toetavate harjutustega just lastele sobival moel, et arendada nende mitmekülgsust. Soovitav on lisaks Hip Hop’ile lisada treeningplaani ka akrobaatika, et olla erinevate trikkide sooritamises osavam.

Hip Hop 9-11

Hip Hop 9-11 aastastele on põnev ning avastusi täis tund neile, keda köidab just hip hop / pop muusika ning energilised tantsusammud. Tundides on lisaks Hip Hop’i põhiliikumiste omandamisele olulisel kohal ka füüsise tugevdamine, et kontroll oma lihaste ning liigutuste üle areneks maksimaalselt. Kindlasti ei puudu tundidest ka põnevad Freestyle harjutused, mis annavad võimaluse igaühel leida just endale sobiv stiil ning tantsukeel. Miks mitte lisaks Hip Hop’ile võtta juurde ka Jazz tunde, et arendada ennast mitmekülgse tantsijana ja omandada ka väga kasulikke tantsutehnilisi oskusi.

Osale tasuta proovitreeningul