Jazz Fun 5-6

Jazz Fun 4-5 aastastele on piisavalt mänguline tund väikese lapse jaoks, mis samal ajal arendab last füüsiliselt, annab pidevalt talle uusi oskusi, julgustab improviseerima ja luua midagi oma, kehastuda läbi tantsukavade erinevatesse karakterisse ja kõike seda sõbralikus ning toetavas atmosfääris.

 

Jazz Fun 7-9

Jazz Fun 6-8 aastastele – tunnis hakkatakse tõsisemalt omandama jazz tantsu elemente ning ka kombinatsioonid on keerukamad, kuid sobivad lapse oskuste ja võimetega. Selles vanusegrupis on väga soovitav lisada tantsutreeningutele ka akrobaatika tund, et olla erinevate trikkide sooritamises osavam.

Junior Jazz 9-11

JUNIOR JAZZ on 9-11 aastaste tantsutund, mis pöörab juba rohkem tähelepanu jazz tantsutehnika omandamisele, toetades ja arendades lapse improvisatsioonioskust ja artistlikkust. Sellele vanusegrupile on väga soovitatav lisada oma tantsutreeningutele balletitundi ja/või akrobaatika. Ja kuna lastele meeldib eksperementeerida, siis pakume ka street styles (hip Hop) tunde noortele 8-11 a, et avastada teistsugust muusikarütmi ja liikumist ning olla avatud mitmekülgne tantsija juba varakult.

Akrobaatika 7-11

AKROBAATIKA 7-11 on meie tunniplaanis just selleks, et tantsija saaks arendada oma oskused ja õppida selgeks keerulisemad akro-trikid. Tants pole sama mis võimlemine, kuid oskused akrobaatikas lubavad olla leidlikum improvisatsioonis ja üllatada publikut oma etteastetes. Sildring ja selle variatsioonid, aerial, fish-flop, fläkk ja palju muud, kui see pakub huvi ja tahaksid meie super-ägedate treenerite käe all neid selgeks saada, siis kindlasti lisa akrobatika tund oma paketti.

Hip Hop 7-9 / 9-12

Osale tasuta proovitreeningul