Korduma kippuvad küsimused

Kas on võimalik käia trennis ka 1 x nädalas? 

Gruppides, kus on regulaarselt kaks tundi nädalas, on võimalik osaleda ka 1 x nädalas. Kuid sellisel juhul peab õpilane ja/või lapsevanem arvestama, et areng on aeglasem ning tuleb iseseisvalt rohkem vaeva näha, et grupiga ühel joonel püsida. Õpetajad on abiks ning vajadusel jagavad õpilasega ka abistavat materjali. Soovitame alati õpilastel osaleda valitud grupi kõikides tundides, et tagada piisavat koormust ning  järjepidevat ning nähtavat arengut.

Mida tundi selga panna?

Riietuse puhul pea meeles, et tunnis peab eelkõige olema mugav ning vaba liikuda!

Jazzi tunnid toimuvad kas sokkis, paljajalu või päkakaitsmetega. Riietusest – retuusid või lühikesed püksid ja top / t-särk.

Laste ning mudilaste tunnid toimuvad samuti sokkis, paljajalu või tantsusussides.

Hip Hopi tunnis on vajalikud tossud (puhtad siseruumide jalatsid!), et jalgu põrutuste eest kaitsta ja saalis mitte libiseda.

Akrobaatika tundides ollakse paljajalu, sobiv riietus on trikoo või liibuv top ja retuusid või lühikesed püksid.

Balletitund – balletisussid, retuusid või shortsid, trikoo või liibuv top (lohvakaid särke ning pusasid ei tohi selga panna).

Juuksed palume tüdrukutel sättida nii, et need liikumist ei segaks. Lahtiste juustega tunnis ei tohi olla.

Mitmes tasuta proovitunnis võib osaleda?

Iga tantsustiili või treeningu puhul pakume 1 tasuta proovitundi.

Kas hobi-grupid saavad samuti käia võistlemas ning esinemas?

Võistluste jaoks on Danza’s eraldi võistlustiimid, kuhu saab kandideerida katsete alusel. Kuna võistluskavade ettevalmistamine, õpetamine ja puhastamine on suur ja aeganõudev töö, siis hobi-grupid on pigem suunatud tantsutehnika, vajalikke oskuste ja koreograafia  omandamisele. Olla osa võistlustiimis on meie arvates suur motivatsioon igale õpilase, mille nimel kenasti trennides osaleda ja ennast arendada. Võistlusgrupi koormus on alates nädalas 3h. Kõikidel hobi-gruppidel on võimalus esineda hooaja lõpus Danza kevadkontserdil.

Kas puudumisest peaks teavitama?

Jah! Puudumisest teavitamine on meil hea tava ning aitab paremini planeerida tundide tegevusi ja õppeprogrammi. Lisaks on oluline teavitada haigusest, et taotleda 50%list soodustust kuumaksust. Puudumisest saab teavitada e-maili teel -> puudumine@danza.ee või iseseisvalt lastevanemate online portaalis.

Mida teha kui mul ei ole võimalik enam treeningutega jätkata?

Sellisel juhul tuleb esmalt teavitada Danza Tantsukooli administraatorit (admin@danza.ee) või juhatajat (info@danza.ee), et saaksime teha vajalikud muudatused ning lõpetada õpilase / lapsevanemaga tehtud õppeleping.

Kui õpilane on puudunud mitmest tunnist, kas on võimalik järgmise kuutasuga puudutud tunnid tasaarveldada?

Makstud õppemaksu ei tagastata. Õppemaksu tasaarveldus toimub ainult siis kui: 1) kui tantsija puudub haiguse tõttu vähemalt 14 järjestikul päeval, või 2) annab varakult teada, et puudub tundidest vähemalt 14 päeva (nt pikema reisi puhul), sel juhul järgmine kuu õppemaks on -50%. Tasaarveldust saab taotleda ainult siis kui õpilane või lapsevanem teavitab puudumisest / haigestumisest tantsukooli juhatajat mitte hiljem kui enne esimese tantsutunni algust, millest tema (õpilane) puudub. Tasaarvelduse taotlemiseks tuleb esitada Tantsukooli juhatajale arstitõend ja/või avaldus – info@danza.ee

Puudutud tunde on võimalik järgi teha sama kuu jooksul muus sobivas grupis, millest regulaarselt osa ei võeta. Puudutud tundide järgi tegemisest tuleb teavitada õpetajat ja stuudio juhatajat või administraatorit.

Millal on võimalus saada peresoodustust?

Peresoodustus kehtib kui ühest perest osaleb tundides 2 või enam õpilast. Sellisel juhul on kõikide pereliikmete kuutasu 15% soodsam.

Kas õppemaksu pealt saab tulumaksu tagastust?

Jah! Danza Tantsukool on registreerinud oma õppekava, mis tähendab, et makstud õppemaksu pealt saab tulumaksu tagastust. Selle jaoks tuleb Tantsukooliga siduda õppeleping.