Loading Events
24
august

Luminance Kompanii KATSED

24 august @ 18:00 - 20:00

Uus etapp Danza Tantsukooli ajaloos! Sündimas on midagi erilist…
Lubage tutvustada – LUMINANCE DANCE COMPANY!
*****************************************
Luminance Kompanii on kõikidele edasijõudnud tantsijatele vanuses 14+a, kes soovivad tantsuvõistluste asemel leida omale hoopis uus väljund tantsulavastuse ning muude loominguliste projektide näol.
*****************************************
Luminance Kompanii eesmärk on luua inspireeriv loominguline keskkond kogenud noortele tantsijatele, pakkuda võimalust olla osa ja kogeda lasvastuslikku protsessi, tuua publiku ette omanäoline tantsulavastus ja olla noorte talentide tantsukunsti edendaja, õppida ja areneda koos samasuguste andekate ja inspireerivate tantsijatega.
*****************************************
Ootame Sind Luminance Kompanii katsetele, kui oled pühendunud ja edasipüüdlik tantsija, kellel on hea tööeetika ning avatud mõtlemine uutele ja põnevatele väljakutsetele. Sa ei karda töötada paaris või grupiga ning tunned ennast mugavalt improviseerides kui ka kellegi teise koreograafiat tantsides.
*****************************************
Kompanii paneb rõhku loomingule, mitte tantsulisele ettevalmistusele. Seetõttu eeldame, et kompanii liikmed hoolitsevad nii enda füüsilise vormi kui tehnilise enesetäiendamise eest, osaledes Danza Tantsukooli edasijõudnutele suunatud treeningutes (või mujal). Luminance Kompanii proovid projektide ettevalmistamiseks hakkavad toimuma üks kord nädalas laupäeviti kell 12.30-14.30 ning kompanii loomingulisteks juhtideks ja repetiitoriteks on Triin Veskimeister ja Alexandra Katariina Org.
*****************************************
Katsed toimuvad 24. augustil kell 18.00 Danza Tantsukoolis ning koosnevad kolmest voorust: koreograafia, improvisatsioon ning seejärel individuaalsed vestlused. Tulemused avaldame peatselt pärast katseid meili teel!
Registreerimiseks palume täita ankeet:
https://forms.gle/Qv17jqnXuyXojY4o7
Kui kahtled, kas tulla või mitte, siis tule ikka – jagame vastastikku inspiratsiooni ja avastame enda piire. Kohtumiseni katsetel!
*****************************************
Kompanii liikme kuutasu hooaja jooksul on 45€/kuus (sisaldab etenduse kostüüme, proove, koreograafide ja repetiitorite tööd). Regulaartreeningud Danza Tantsukooli tunniplaanist on lisasumma eest.

Details

Date: 24 august
Time: 18:00 - 20:00

Organizer

Organizer Name: Danza Tantsukool
Phone: 56656195
Email:
Website: www.danza.ee