Anastasia on Danza Tantsukooli looja ja hing. Tema kannab kohe väga palju “mütse” peas – tantsuõpetaja, koreograaf, õppesüsteemide looja, tantsukooli eestvedaja, uute ideede genereeriaja, mentor ja palju muud. Kõige tähtsamaks aga peab ta “potentsiaali arendaja” rolli. Just see on mitmete aastate jooksul toitnud tema enda kirge tantsualase tegevuse vastu.

Anastasia on universaalne õpetaja, kes on alates 2003. aastast õpetanud tantsufänne alates mudilaste vanusest kuni täiskasvanute gruppideni välja. Tantsija tase polnud ka kunagi mureks, algaja või edasijõudnud tantsija, ta suudab inspireerida kõiki. Tantsijana ja õpetajana on ta ennast arendanud sellistes tantsustiilides nagu jazztants, ladina-ameerika tantsud, street dance, ballett. Jooga, pilatese, füüsilise treeningu ja akrobaatika praktikast on ta saanud oma töö jaoks palju vajalikke teadmisi. Tantsutehnika sügav õppimine ja arusaam on saanud viimasel ajal tema suurimaks kireks.

Anastasia on 7. taseme tantsuspetsialist ning 2019/2020 hooajal läbis Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu koolituse ning osales mentorprogrammis mentorina.

2020/2021 õppeaastal juhendab Anastasia eelkooli tunde ning hoolitseb Danza Jazz Tiimi tantsutehnilise ja füüsilise ettevalmistuse eest, aitab noortel tantsijatel arendada oma oskuseid improvisatsioonis ning koostöös Greeteliga viib läbi ka solistide programmi.